Katılım Koşulları

Halk Oylaması, www.futbolunsuperleri.com web sitesi üzerinden 26.03.2019 tarihinde saat 10.00’da başlayacak ve 30.04.2019 günü saat 22.00’de sona erecek.

Kullanıcılar, www.futbolunsuperleri.com adresinde yer alan 8 ayrı kategorinin tamamında birer adayı oylayabilecekleri gibi, arzu ederlerse sadece istedikleri kategorileriler için de oylama yapabilirler.

Kullanıcılar tarafından en çok oy alan adaylar, en son aşamada jüri puanlamasına tabi tutulacak halk oylaması ve jüri oyları toplamı göz önüne alınarak ödül kazananlar belirlenecek.

Ödül kazananlar 02.05.2019 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek ödül töreninde ödüllendirilecek.

“Halk oylamasına açılan kategorilerin yanında; Yılın Süper Fair Play'i ve Yıllın Süper Golü jüri üyeleri tarafından, Yılın Süper 11’i de takım kaptanları tarafından seçilecektir.”Sitede sadece bilgi amaçlı yer almaktadır.

www.futbolunsuperleri.com adresinde bir defa oy kullanan kullanıcılar, bir daha oy kullanamazlar. Ziyaretlerde site kullanımına ilişkin bilgi toplamak, oylama sürecinin şeffaflığını sağlamak ve aynı browser üzerinden gönderilen oylamaları kontrol etmek amacıyla çerez kullanılmaktadır.

Ödül kazanan adaylar, 02.05.2019 tarihinde gerçekleşecek Futbolun Süperleri Ödül Töreninde, www.futbolunsuperleri.com adresinde ve DIGITURK sosyal medya adreslerinde duyurulacak.

DIGITURK, Halk Oylamasıya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve/veya internet erişimlerinden ve/veya her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve/veya zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Halk oylamasına katılan herkes, kampanya şartlarını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini peşinen kabul etmiş sayılır.

DIGITURK, Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Sitede yer alan halk oylaması kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta DIGITURK’ün her türlü kaydı esas alınacaktır.

Katılımcıların halk oylaması şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde DIGITURK tarafından yapılacaktır.

DIGITURK bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul eder.

Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Türkiye Futbol Federasyonu beIN SPORTS Türkiye

BİLGİ

ADAYLAR