Katılım Koşulları

Halk Oylaması, www.futbolunsuperleri.com web sitesi üzerinden 29.06.2018 tarihinde saat 00.00’da başlayacak ve 31.08.2018 günü saat 10.00’da sona erecek

Kullanıcıların, www.futbolunsuperleri.com adresinde yer alan 9 kategoriden her biri için birer adayı oylayarak takım ve oyuncular arasında seçim yapmaları istenecek. Kullanıcılar tarafından en çok oy alan adaylar, en son aşamada jüri puanlamasına tabi tutulacak halk oylaması ve jüri oyları toplamı göz önüne alınarak ödül kazananlar belirlenecek.

Ödül kazananlar 12.09.2018 tarihinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecek ödül töreninde ödüllendirilecek.

Futbolun Süperleri Ödül kategorileri arasında yer alacak Jüri Özel kategorileri, halk oylamasına tabi değildir. Sitede sadece bilgi amaçlı yer almaktadır.

www.futbolunsuperleri.com adresinde bir defa oy kullanan kullanıcılar, bir daha oy kullanamazlar. Ziyaretlerde site kullanımına ilişkin bilgi toplamak, oylama sürecinin şeffaflığını sağlamak ve aynı browser üzerinden gönderilen oylamaları kontrol etmek amacıyla çerez kullanılmaktadır.

Ödül kazanan takım ve oyuncular, 12.09.2018 tarihinde gerçekleşecek Futbolun Süperleri Ödül Töreninde, www.futbolunsuperleri.com adresinde ve DIGITURK sosyal medya adreslerinde duyurulacak.

Halk Oylamasına katılan tüm kullanıcılar sadece DIGITURK Play Futbolun Süperleri kampanyasından yararlanabileceklerdir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar sitede yer alan tüm kategorilerde seçimlerini yaptıktan sonra, karşılarına çıkan ekranda yer alan Digiturk Play Futbolun Süperleri kampanya linkine tıklayıp, www.digiturkplay.com.tr/DigiturkDenemeKampanyasi adresinde yer alan formu doldurarak kampanyadan faydalanabilirler.

Halk oylamasına katılan, tüm kategorilerde oy vererek süreci tamamlayan ve www.digiturkplay.com.tr/DigiturkDenemeKampanyasi adresinde yer alan koşulları yerine getiren herkes DIGITURK Play Futbolun Süperleri kampanyasından faydalanabilir.

DIGITURK, Halk Oylamasıya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve/veya internet erişimlerinden ve/veya her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve/veya zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Halk oylamasına katılan herkes, kampanya şartlarını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini peşinen kabul etmiş sayılır.

DIGITURK, Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Sitede yer alan halk oylaması kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta DIGITURK’ün her türlü kaydı esas alınacaktır.

Katılımcıların halk oylaması şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde DIGITURK tarafından yapılacaktır.

DIGITURK bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul eder.

Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Türkiye Futbol Federasyonu beIN SPORTS Türkiye

BİLGİ